Strona główna
Logo unii europejskiej

Wykonanie robót w zakresie efektywności energetycznej budynku przy ul. Lubelskiej 19 w Olsztynie wraz z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii

Data publikacji: 30.01.2018

Informacje o ogłoszeniu

Termin składania ofert

do dnia 14-02-2018

Numer ogłoszenia

1082360

Status ogłoszenia

Zakończone

Miejsce i sposób składania ofert

Oferty na wykonanie zamówienia należy składać w siedzibie zamawiającego: Zieniewicz & Zieniewicz Bożena Zieniewicz ul. Lubelska 19/16; 10- 406 Olsztyn do dnia 14 lutego 2018r. godziny 9.15.
Opis sposobu przygotowania oferty
1) Wykonawca powinien sporządzić ofertę na formularzu załączonym do niniejszego zapytania (Załącznik nr 1).
2) Oferta powinna być: opatrzona pieczątką firmową, posiadać datę sporządzenia,
zawierać adres lub siedzibę wykonawcy, numer telefonu, numer NIP, podpisana czytelnie przez Wykonawcę lub osobę przez niego upoważnioną.
3) Wykonawca w treści oferty winien określić cenę brutto w PLN z dokładnością do 2 miejsc po przecinku.
4) Do oferty należy dołączyć:
a) pełnomocnictwo, jeśli z załączonych dokumentów nie będzie wynikało upoważnienie do reprezentacji Wykonawcy;
b) Wykaz osób;
c) Wykaz robót;
d) Kartę katalogową oferowanych modułów fotowoltaicznych potwierdzające mocy paneli.
e) Dowód wniesienia wadium.

Unieważnienie postępowania lub odstąpienie od zawarcia umowy
Zamawiający może odstąpić od zawarcia umowy w następujących przypadkach:

1. Wystąpienia okoliczności powodujących, że koszt realizacji inwestycji ulega znacznemu zwiększeniu powodującemu niemożliwość sfinansowania zamówienia;
2. Powzięcia informacji przez Zamawiającego, że Wykonawca w celu uzyskania zamówienia posługiwał się nieprawdziwymi danymi.
3. Braku ofert spełniających wymagania Zamawiającego.

Zamawiający unieważni postępowanie w następujących przypadkach :
1. nie wpłynęła żadna ważna oferta;
2. cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Osoba do kontaktu w sprawie ogłoszenia

Mirosław Zieniewicz

Nr telefonu osoby upoważnionej do kontaktu w sprawie ogłoszenia

tel. 602 682 054

Skrócony opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest poprawność efektywności budynku, zakres prac obejmuje:
1) montaż instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, w tym urządzenia wentylacyjne wyposażone w wymienniki do odzysku ciepła; sanitariaty wyposażone w niezależne wywiewne układy wentylacyjne i instalacje wyciągowe.
2) modernizację instalacji c.o., w tym między innymi modernizacją kotłowni wodno – pompowej wg systemu zamkniętego z naczyniem przepompowym zamkniętym, w tym montaż jednofunkcyjnego kondensacyjnego kotła gazowego z zamknięta komorą spalania, wodny o mocy znamionowej 43kW na cele c.o.; wymiana pionów c.o wraz z grzejnikami oraz budowę wewnętrznej instalacji gazu ziemnego do kotła.
3) montaż instalacji elektroenergetycznej i fotowoltaicznej o mocy 19,5 kW;
4) termomodernizację budynku;
5) montaż BMS – systemu zarządzania budynkiem.
2. Projekt elektryczny obejmuje szerszy zakres niż przedmiotowe zamówienia, Wykonawca w ramach przedmiotowego zamówienia zobowiązany będzie wykonać tylko wymianę instalacji oświetleniowej.

Kategoria ogłoszenia

Roboty budowlane

Podkategoria ogłoszenia

Roboty budowlane

Miejsce realizacji zamówienia

Województwo: warmińsko-mazurskie Powiat: olsztyński Miejscowość: Olsztyn

Opis przedmiotu zamówienia

Cel zamówienia

Zamówienie realizowane jest w ramach umowy o dofinansowanie nr UDA – RPWM.04.02.00-28-0081/16 pod nazwą: „Poprawa efektywności energetycznej budynku przy ul. Lubelskiej 19 w Olsztynie wraz z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014 – 2020.

Przedmiot zamówienia

1. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia na podstawie dokumentacji projektowej, ustaleń zapytania ofertowego, zgodnie z obowiązującymi przepisami szczegółowymi i sztuką budowlaną. Pełna dokumentacja projektowa dostępna jest pod linkiem www.zieniewicz.pl/przetarg
2. Zamawiający wymaga, by gwarancja na przedmiot zamówienia wynosiła minimum 48 miesięcy, licząc od dnia protokolarnego ostatecznego odbioru robót.
3. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia w niniejszym postępowaniu – także w dokumentacji projektowej/koncepcji dokumentacji projektowej służącej do opisu przedmiotu zamówienia
na wykonanie robót budowlanych znajdują się jakiekolwiek znaki towarowe, patenty czy pochodzenie, źródła lub szczególne procesy, które charakteryzują produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne („lub równoważne”). Zamawiający przygotowując opis przedmiotu zamówienia na podstawie dokumentacji projektowej/koncepcji dokumentacji projektowej nie znalazł żadnych znaków towarowych, patentów czy pochodzenia, źródeł lub szczególnych procesów, które charakteryzują produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę. Jeżeli jednak Wykonawca stwierdzi/zauważy, analizując opis przedmiotu zamówienia, że znajdują się takie przypadki lub pośrednio wskazujące na jeden konkretny produkt, prosi się Wykonawcę, aby zasygnalizował Zmawiającemu w formie zapytania i wskazał takie produkty. Wówczas jako wyjaśnienie/zmiana treści zapytania, Zamawiający wspólnie z autorem dokumentacji projektowej sprecyzuje, jakie cechy zamawianego produktu mają dla niego walor równoważny, które będą brane pod uwagę przy ocenie.
4. Podobna zasada obowiązuje w przypadkach, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zostały wprowadzone odniesienia do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych.
5. Oferowanie rozwiązań równoważnych do wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia wymaga dodatkowo wykazania, że oferowane rozwiązanie równoważne jest o parametrach techniczno – eksploatacyjno-użytkowych nie gorszych niż wymagane przez Zamawiającego.
6. Ciężar wykazania spełnienia tych wymagań leży po stronie Wykonawcy w składanej ofercie.
7. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne musi dodatkowo wykazać
w ofercie, że oferowane przez niego dostawy/usługi/roboty budowlane spełniają wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w treści zapytania.
8. Wykazanie, że oferowane przez Wykonawcę rozwiązania spełniają wymagania określone przez Zamawiającego musi nastąpić w złożonej ofercie poprzez podanie szczegółowych parametrów zaproponowanych materiałów i urządzeń oraz udowodnienie okoliczności wynikających
z wcześniejszych zapisów.
9. Wspólny słownik zamówień:
1) CPV – 45443000-4- roboty remontowe i elewacyjne.
2) CPV 45332400-7 Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych.
3) CPV – 45331100- 7 Instalowanie centralnego ogrzewania
4) CPV 09331200-0 Słoneczne moduły fotowoltaiczne
5) CPV 71314200-4 Usługi zarządzania energią;
6) CPV – 45321000-3 izolacja cieplna
7) CPV – 31000000-8 Aparatura przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej.
8) CPV – 31520000-7 Lampy i oprawy oświetleniowe.1

Kod CPV

45443000-4

Nazwa kodu CPV

Roboty elewacyjne

Harmonogram realizacji zamówienia

Termin wykonania zamówienia: od dnia podpisania umowy do 01.10. 2018r

Załączniki

Pytania i wyjaśnienia

Brak pytań i wyjaśnień

Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności

Zamawiający nie określa

Wiedza i doświadczenie

W postępowaniu mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy wykażą się posiadaniem posiadają doświadczenie przy realizacji przynajmniej jednej budowy/przebudowy/remoncie lub modernizacji budynku o kubaturze przynajmniej 3000 m3 obejmująca przynajmniej zastosowanie OZE.

Osoby zdolne do wykonania zamówienia

W postępowaniu mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy dysponują posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń.
W zakresie wyżej wymienionych uprawnień zamawiający uzna równoważne kwalifikacje zawodowe (dyplomy) wydawane przez inne niż Rzeczpospolita Polska państwa członkowskie Unii Europejskiej, konfederacji szwajcarskiej oraz państwa członkowskie europejskiego porozumienia o wolnym handlu (EFTA).

Sytuacja ekonomiczna i finansowa

Zamawiający nie określa

Dodatkowe warunki

WADIUM
1. Warunkiem udziału w postępowaniu jest wniesienie wadium w wysokości: 27 000,00 złotych, (słownie: dwadzieścia siedem tysięcy złotych) w terminie do dnia 14.02.2017r. do godziny 9:15.
2. Wadium może być wniesione w następującej formie:
1) Pieniądzu – przelewem na konto zamawiającego Nr rachunku: 68 1140 2017 0000 4102 0336 9352, Bank Mbank z dopiskiem zapytanie na: „Zapytanie ofertowe na wykonanie robót w zakresie efektywności energetycznej budynku przy ul. Lubelskiej 19 w Olsztynie wraz z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii”
Za uznanie, że wadium w pieniądzu wpłacono w terminie decyduje data wpływu środków na rachunek bankowy zamawiającego. Wniesienie wadium następuje w pieniądzu będzie skuteczne, jeżeli znajdzie się na rachunku bankowym Zamawiającego przed upływem terminu (godziny) przewidzianego na wniesienie wadium.
3. Wadium musi obejmować cały okres związania ofertą.
4. Wykonawca, którego oferta nie będzie zabezpieczona wadium wniesionym we właściwej formie
i kwocie zostanie wykluczony z przedmiotowej procedury
5. Zwrot wadium:
1) Zamawiający zwraca wadium wszystkim wykonawcom niezwłocznie po wyborze oferty najkorzystniejszej lub unieważnieniu postępowania, z wyjątkiem wykonawcy, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza.
2) Wykonawcy, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, zamawiający zwraca wadium niezwłocznie po zawarciu umowy.
3) Zamawiający zwraca niezwłocznie wadium na wniosek wykonawcy, który wycofał ofertę przed upływem terminu składania ofert.
4) Jeżeli wadium wniesiono w pieniądzu, zamawiający zwraca je wraz z odsetkami wynikającymi
z umowy rachunku bankowego, na którym było ono przechowywane, pomniejszone o koszty prowadzenia rachunku bankowego oraz prowizji bankowej za przelew pieniędzy na rachunek bankowy wskazany przez wykonawcę
6. Utrata wadium:
1) Zamawiający zatrzymuje wadium wraz z odsetkami, jeżeli wykonawca w odpowiedzi na wezwanie do wyjaśnienia treści oferty, uzupełnienia oferty, z przyczyn leżących po jego stronie, nie złożył oświadczeń lub dokumentów potwierdzających okoliczności, o które wniósł w piśmie Zamawiający, lub nie wyraził zgody na poprawienie omyłki rachunkowej, pisarskiej, co spowodowało brak możliwości wybrania oferty złożonej przez wykonawcę jako najkorzystniejszej.
2) odmówił podpisania umowy w sprawie zamówienia publicznego na warunkach określonych w ofercie;
3) zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego stało się niemożliwe z przyczyn leżących po stronie wykonawcy.
ZABEZPIECZENIE NALEŻYTEGO WYKONANIA UMOWY
XI. Zabezpieczenie należytego wykonania umowy

1) Wysokość zabezpieczenia należytego wykonania umowy ustala się na 5% ceny całkowitej podanej
w ofercie dla danej części.
2) Zabezpieczenie należy wnieść w gwarancji ubezpieczeniowej.
3) Zabezpieczenie należy złożyć w depozycie Zamawiającego do dnia podpisania umowy.
4) Gwarancja musi zawierać klauzule o nie odwoływalności oraz zapewniać bezwarunkową wypłatę przez Gwaranta (Poręczyciela) na pierwsze pisemne żądanie kwot do wysokości wartości zabezpieczenia
5) Wykonawca ma obowiązek wnieść 100% kwoty zabezpieczenia najpóźniej w dniu podpisania umowy. Kwota wniesionego zabezpieczenia w wysokości 70% zostanie zwrócona w ciągu 30 dni od dnia wykonania zamówienia i uznania go przez Zamawiającego za należycie wykonane. Pozostała część (30%) zostanie zwolniona w ciągu 15 dni po upływie okresu rękojmi za wady.
6) Zapłata kwoty stanowiącej zabezpieczenie wykonania umowy nastąpi bezspornie po otrzymaniu od Zamawiającego pierwszego wezwania na piśmie.
7) Jeżeli Wykonawca, którego oferta została wybrana nie wniesie zabezpieczenia należytego wykonania umowy, Zamawiający może wybrać najkorzystniejszą ofertę spośród pozostałych ofert niepodlegających odrzuceniu i uzyskującej kolejną najwyższą ilość punktów, bez ponownej oceny ofert.

Warunki zmiany umowy

Zamawiający przewiduje możliwość zmiany umowy w przypadku:
1) zmiany obowiązujących przepisów prawnych mających wpływ na termin lub zakres zamówienia;
2) zmiany terminu na skutek działań osób trzecich lub organów władzy publicznej, które spowodują przerwanie lub czasowe zawieszenie realizacji zamówienia;
3) zmiana terminu realizacji umowy w przypadku przedłużających się czynności związanych
z podłączeniem instalacji do sieci spowodowane działaniami operatora.
4) zmiany terminu realizacji umowy w przypadku zmiany dokumentacji technicznej o czas niezbędny dla dostosowania się Wykonawcy do zmiany;
5) zmiany terminu w przypadku wystąpienia okoliczności, których żadna ze stron nie mogła przewidzieć pomimo zachowania należytej staranności (np. wyniki ewentualnych wykopalisk archeologicznych).
6) zmiany terminu w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych uniemożliwiających prawidłowe wykonanie przedmiotu zamówienia, w tym prowadzenie robót
z zachowaniem wymogów technologicznych (np: zgodnie z wymaganiami producentów materiałów, technologii wykonania) lub BHP.
7) wystąpienia przeszkody podziemnej lub przeszkody prawnej powodującej przerwę w robotach budowlanych lub wymagające dokonania zmian w dokumentacji technicznej.
8) zmiany terminu realizacji umowy w przypadku zawieszenia robót przez Zamawiającego,
9) zmiany terminu realizacji umowy w przypadku wykonania robót zamiennych,
10) zmiany terminu realizacji umowy w przypadku wystąpienia przestojów i opóźnień zawinionych przez Zamawiającego,
11) zamiany terminu realizacji umowy w przypadku działania siły wyższej (np. klęski żywiołowe, strajki), mającej bezpośredni wpływ na terminowość robót.
12) ograniczenia zakresu robót wynikających z wprowadzenia zmian istotnych lub nieistotnych
w rozumieniu Prawa budowlanego w dokumentacji projektowej, które wynikły w trakcie realizacji robót i były konieczne w celu prawidłowej realizacji zamówienia.
13) zmiany osób odpowiedzialnych za nadzór nad realizacją przedmiotu umowy. Zmiana którejkolwiek z osób w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia, musi być uzasadniona przez Wykonawcę na piśmie i wymaga pisemnego zaakceptowania przez Zamawiającego. Zamawiający zaakceptuje taką zmianę w terminie 7 dni od daty przedłożenia propozycji i wyłącznie wtedy, gdy kwalifikacje i doświadczenie wskazanych osób będą takie same lub wyższe od kwalifikacji
i doświadczenia osób wymaganych postanowieniami zapytania.
14) wystąpienia oczywistych omyłek pisarskich i rachunkowych w treści umowy;
15) zmiany podwykonawców robót w przypadku wystąpienia o zmianę na wniosek Zamawiającego lub Wykonawcy po uzyskaniu zgodny Zamawiającego;
16) urzędowej zmiany stawki VAT, w związku ze zmianą ustawy. Zakres zmiany obejmuje jedynie wzrost wynagrodzenia o wskaźnik wzrostu stawki podatku VAT.
17) zmiany oznaczenia danych Zamawiającego i/lub Wykonawcy; w przypadku zmiany danych teleadresowych, sposobu reprezentacji poprzez podanie nowych danych.
18) zmniejszenia zakresu wynagrodzenia w przypadku odstąpienia Zamawiającego od części zakresu robót przewidzianych w dokumentacji projektowej,
19) w uzasadnionych przypadkach, w trakcie prowadzenia robót, dopuszcza się wprowadzenie zmian do dokumentacji technicznej, za zgodą Zamawiającego, Inspektora nadzoru, na wniosek Wykonawcy. Wprowadzenie zmian proponowanych przez Wykonawcę dopuszcza się pod następującymi warunkami:
a) zmiana może dotyczyć jedynie technologii robót lub technologii wykonania elementu robót,
b) rozwiązanie proponowane przez Wykonawcę jest równorzędne lub lepsze funkcjonalnie od tego, jakie przewiduje projekt,
c) projekt zamienny zostanie zaakceptowany przez nadzór inwestorski i zatwierdzony przez Zamawiającego,
d) zmiana ta nie wpłynie na zwiększenie wynagrodzenia należnego Wykonawcy,
w sytuacji gdy proponowane rozwiązanie wiązałoby się ze zwiększeniem kosztów wykonania robót zamiennych.
e) pierwotny produkt został wycofany z rynku lub jest niedostępny.

Lista dokumentów/oświadczeń wymaganych od Wykonawcy

4) Do oferty należy dołączyć:
a) pełnomocnictwo, jeśli z załączonych dokumentów nie będzie wynikało upoważnienie do reprezentacji Wykonawcy;
b) Wykaz osób;
c) Wykaz robót;
d) Kartę katalogową oferowanych modułów fotowoltaicznych potwierdzające mocy paneli.
e) Dowód wniesienia wadium.
ODRZUCENIE
1. Oferta podlega odrzuceniu w przypadku, gdy:
1) jej treść nie odpowiada treści zapytania ofertowego lub
2) została złożona przez podmiot:
a) niespełniający warunków udziału w postępowaniu
b) powiązany osobowo lub kapitałowo z beneficjentem lub osobami, o których mowa w części IV ust. 3 zapytania
3) została złożona po terminie składania ofert określonym w zapytaniu ofertowym.
2. Oferta nie podlega odrzuceniu, mimo że została złożona przez podmiot powiązany osobowo lub kapitałowo z osobą, o której mowa w części IV ust. 3 zapytania, jeżeli osoba ta nie będzie brała udziału w dalszym postępowaniu w sprawie wyboru przez beneficjenta wykonawcy danego zadania ujętego w zestawieniu rzeczowo-finansowym operacji.
XIII. Dodatkowe informacje
1. W celu zapewnienia porównywalności wszystkich ofert, Zamawiający zastrzega sobie prawo do: skontaktowania się z właściwymi Wykonawcami w celu uzupełnienia lub doprecyzowania ofert; ewentualnej rezygnacji z realizacji zamówienia bez podania przyczyny; negocjacji warunków zamówienia (po wyborze Wykonawcy).
2. Cena może być uznana za rażąco niską, kiedy będzie odbiegać od pozostałych cen o minimum 30%.
3. Zamawiający zastrzega, że dokona analizy ceny modułów, w zakresie cen antydumpingowych
w przypadku wskazania w ofercie producenta objętego cłem antydumpingowym oraz umieszczonego go w załączniku nr 1 do rozporządzenia wykonawczego rady (UE) NR 1238/2013 z dnia 2 grudnia 2013 r. nakładające ostateczne cło antydumpingowe oraz stanowiące o ostatecznym poborze cła tymczasowego nałożonego na przywóz modułów fotowoltaicznych z krzemu krystalicznego i głównych komponentów (tj. ogniw) pochodzących lub wysyłanych z Chińskiej Republiki Ludowej lub uwzględnionych w rozporządzeniu wykonawczym komisji (UE) 2016/185 z dnia 11 lutego 2016 r. rozszerzające ostateczne cło antydumpingowe nałożone rozporządzeniem Rady (UE) nr 1238/2013 na przywóz modułów fotowoltaicznych z krzemu krystalicznego i głównych komponentów (tj. ogniw) pochodzących lub wysyłanych z Chińskiej Republiki Ludowej, na przywóz modułów fotowoltaicznych z krzemu krystalicznego i głównych komponentów (tj. ogniw) wysyłanych z Malezji i Tajwanu, zgłoszonych lub niezgłoszonych jako pochodzące z Malezji i Tajwanu.
4. W toku oceny ofert Zamawiający w celu ustalenia, czy oferta zawiera rażąco niską cenę, zwróci się do Wykonawcy o udzielenie w określonym terminie wyjaśnień dotyczących elementów oferty mających wpływ na wysokość ceny.
5. Zamawiający poprawi w tekście oferty oczywiste omyłki pisarskie, oczywiste omyłki rachunkowe, z uwzględnieniem konsekwencji rachunkowych dokonania poprawek, inne omyłki polegające na niezgodności oferty z warunkami zamówienia, niepowodujące istotnych zmian
w treści oferty. Wykonawca, którego oferta została poprawiona zostanie niezwłocznie o tym fakcie zawiadomiony przez Zamawiającego.

Ocena oferty

Kryteria oceny i opis sposobu przyznawania punktacji

Zamawiający dokona oceny ofert na podstawie poniżej przedstawionych kryteriów oceny ofert:
1. Oferty zostaną ocenione wg punktacji od 1 do 100, w sposób następujący:

a) całościowa cena brutto (waga 65 %) - od 0 - 65 pkt., w cenie należy uwzględnić wszystkie koszty wykonania zlecenia,
metodologia obliczania pkt. ceny = (cena najniższa /cena oferowana) *65 pkt.

b) gwarancja producenta na moc paneli:10 pkt.
Gwarantowana moc punkty
min 80% po 30 latach 10pkt.
min. 85 % po 15 latach 5 pkt.
Poniżej 90% po 12 latach 0 pkt.

c) gwarancja na inwerter – 10%
Okres gwarancji punkty
przynajmniej 10 lat 10 pkt.
5 – 9 lat 5 pkt.
poniżej 5 0 pkt.

d) okres gwarancji za wady – 15 pkt.
1) Kryterium „okres gwarancji za wady” rozpatrywane będzie według następujących zasad:
2) Zamawiający wyznacza najkrótszy okres gwarancji za wady (Okres Zgłaszania Wad) na przedmiot zamówienia na 48 miesięcy, licząc od daty podpisania protokołu końcowego.
3) Określony przez Wykonawcę okres może być dłuższy od najkrótszego okresu co najwyżej
o 12 miesięcy, tj.:
a) w przypadku zadeklarowania przez Wykonawcę okresu gwarancji za wady 48 miesięcy - Zamawiający wówczas przyzna: 0 punktów.
b) w przypadku zadeklarowania przez Wykonawcę okresu gwarancji za wady 52 miesiące - Zamawiający wówczas przyzna: 5 punkty.
c) w przypadku zadeklarowania przez Wykonawcę okresu gwarancji za wady 56 miesiące - Zamawiający wówczas przyzna:10 punktów.
d) w przypadku zadeklarowania przez Wykonawcę okresu gwarancji za wady 60 miesięcy - Zamawiający wówczas przyzna: 15 punktów.
e) w przypadku jeżeli Wykonawca zaoferuje inny niż wskazany powyżej okresu gwarancji za wady, wówczas w celu przyznania punktacji okresu gwarancji za wady zostanie zaokrąglony w dół do najbliższego wskazanego okresu, natomiast zadeklarowany okresu gwarancji za wady zostanie wpisany do umowy w sprawie zamówienia publicznego jako obowiązujący,
f) w przypadku jeżeli Wykonawca nie wskaże żadnego okresu gwarancji za wady, jako obowiązujący zostanie przyjęty przez Zamawiającego minimalny okres gwarancji za wady 48 miesięcy, licząc od daty podpisania protokołu końcowego, zgodnie z postanowieniami zawartymi w zapytaniu,
g) wymagane jest podanie w Formularzu Ofertowym okresu gwarancji za wady w miesiącach.
2. Po ustaleniu punktów w poszczególnych kryteriach nastąpi ich zsumowanie. Zostanie wybrana oferta o najwyższej liczbie punktów.

Zamawiający - Beneficjent

Nazwa

ZIENIEWICZ&ZIENIEWICZ BOŻENA ZIENIEWICZ

Adres

Lubelska 19/16

10-406 Olsztyn

warmińsko-mazurskie , Olsztyn

Numer telefonu

895399010

Fax

895399010

NIP

7391144295

Tytuł projektu

„Poprawa efektywności energetycznej budynku przy ul. Lubelskiej 19 w Olsztynie wraz z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii”

Numer projektu

RPWM.04.02.00-28-0081/16-00

Informacja o wybranym wykonawcy

Rozstrzygnięte

Nazwa i adres, data wpłynięcia oferty oraz jej cena

Informuję, że w procedurze prowadzonej w oparciu o zasadę konkurencyjności zgodnie
z rozdziałem 6.5.2 Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014 – 2020 oraz art. 701 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. kodeks cywilny prowadzonej przez Zieniewicz & Zieniewicz Bożena Zieniewicz z siedzibą w Olsztynie przy ul. Lubelskiej 19/16; 10 – 406 Olsztyn na wykonanie robót w zakresie efektywności energetycznej budynku przy ul. Lubelskiej 19 w Olsztynie wraz z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii została złożona 1 oferta, nie podlegająca odrzuceniu.
Wybrano ofertę złożona przez DeMiC; Dariusz Czyż; Ul. Agrestowa 15 11 – 010 Wójtowo za cenę 1 127 490,00 zł brutto.

Streszczenie złożonych ofert.
Lp. Nazwa wykonawcy Cena – 65 pkt. Gwarancja producenta na moc paneli – 10 pkt. Gwarancja na inwenter- 10 pkt. Okres gwarancji za wady – 15 pkt. Razem
1. DeMiC
Dariusz Czyż
Ul. Agrestowa 15
11 – 010 Wójtowo 65 pkt. 10 pkt. 10 pkt. 0 pkt. 85 pkt.
Liczba wyświetleń: 1012