Strona główna
Logo unii europejskiej

zapytanie ofertowe dotyczące przeprowadzenia syntezy i analizy

Data publikacji: 19.03.2020

Informacje o ogłoszeniu

Termin składania ofert

do dnia 20-04-2020

Numer ogłoszenia

1239551

Status ogłoszenia

Zakończone

Treść ogłoszenia została zmieniona

Zamawiający informuje, iż do Zapytania ofertowego dotyczącego przeprowadzenia syntezy i analizy wpłynęły pytania, których treść wraz z odpowiedziami publikuje się w części "Pytania i wyjaśnienia".
Jednocześnie Zamawiający informuje, iż na podstawie ww. pytań treść dokumentów do
postępowania nie uległa zmianie. Zamawiający nie wydłużył również terminu na składanie ofert.

Miejsce i sposób składania ofert

Ofertę należy dostarczyć osobiście lub pocztą do siedziby Zamawiającego ( Smoleńsk 29, 31-112 Kraków) albo przesłać na adres e-mail: g.zmuda@313c.com.pl w terminie do dnia 20.04.2020 r

Adres e-mail, na który należy wysłać ofertę

g.zmuda@313c.com.pl

Osoba do kontaktu w sprawie ogłoszenia

Grzegorz Żmuda

Nr telefonu osoby upoważnionej do kontaktu w sprawie ogłoszenia

609686286

Skrócony opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wybór wykonawcy usługi syntezy i analizy w ramach projektu „Rekrutacja Nowej Generacji poprzez wartości, gry i dane” nr POIR.02.03.05-12-0017/19

Kategoria ogłoszenia

Usługi

Podkategoria ogłoszenia

Usługi badawcze

Miejsce realizacji zamówienia

Województwo: małopolskie Powiat: Kraków Miejscowość: Kraków

Opis przedmiotu zamówienia

Cel zamówienia

Celem zamówienia jest wybór wykonawcy, który przeprowadzi usługę syntezy i analizy

Przedmiot zamówienia

ZAKUP USŁUGI REALIZACJI ETAPU 2 SYNTEZA I ANALIZA:
W tej fazie projektu realizowane będą dalsze działania doradcze których przedmiotem będzie określenie strategii dalszych działań niezbędnych do opracowania nowego projektu wzorniczego w tym, opracowanie założeń do briefu projektowego oraz określenie kierunków projektowych. Przeprowadzone na tym etapie prace będą podzielone na dwa nurty: "Odkrywanie koncepcji usługi" i "Odkrywanie adekwatnych do koncepcji rozwiązań technologicznych".

Nurt "Odkrywanie koncepcji usługi" obejmie następujące działania:
1A. Przygotowanie trzydniowego warsztatu z wykorzystaniem metody Design Thinking (DT) w oparciu o scenariusz charakterystyczny dla etapu Empatia. Przygotowanie obejmie opisanie metody, opracowanie hipotez, przygotowanie zadań i środowiska do gromadzenia informacji.
1B. Przeprowadzenie warsztatu. Weźmie w nim udział od 8 do 12 osób reprezentujących: 313C, wykonawcę usługi, przedstawicieli aktualnych i/lub potencjalnych użytkowników rozwiązań 313C. Celem warsztatu jest ustalenie tzw. "painpointów" (obszarów frustracji/niedoskonałości) obecnych usług 313C oraz zebranie informacji dotyczących funkcji/zasad przebiegu usługi mogących odpowiedzieć na zdefiniowane problemy. Efektem będzie uszczegółowienie zakres pierwszego prototypu/MVP oraz wstępne opracowanie przebiegu testowania.
1C. Opracowanie dokumentacji w formie raportu, która będzie podsumowywać wszystkie ustalenia powstałe w trakcie warsztatów. Dokumentacja powinna zawierać m.in.: desk research, w zakresie trendów rynkowych oraz potrzeb Klientów. Będzie ona stanowić podwalinę do warsztatów technologicznych oraz prototypowania UX/technologicznego.

Nurt "Odkrywanie adekwatnych do koncepcji rozwiązań technologicznych" obejmie następujące działania:
2A. Przygotowanie trzydniowego warsztatu obejmującego przełożenie wniosków z Nurtu 1 na obszary analizy technicznej. Warsztat będzie oparty o metodę DT i będzie odpowiadał etapom IDEACJA (dla rozwoju funkcjonalności) oraz łącznie EMPATIA i IDEACJA dla definiowania rozwiązań technicznych.
2B. Przeprowadzenie warsztatu dla grupy liczącej od 7 do 10 osób. Udział w nim wezmą przedstawiciele 313C i dostawcy usługi. Analizie poddane zostaną warianty technologiczne oraz dotyczące przebiegu projektu, współpracy zespołów, prototypowania i testowania. Efektem będzie dobór rozwiązań technologicznych oraz lista tzw. "user stories", które będą kanwą dla projektowania intuicyjnego systemu.
2C. Stworzenie wizji i planu rozwoju produktu w oparciu o kamienie milowe.
2D. Opracowanie dokumentacji powarsztatowej opisującej ustalenia z warsztatów w formie briefu projektowego integrującego wytyczne uzyskane z każdego z dwóch ww. obszarów (nurtów). Pozwoli on na określenie dalszych uszczegółowionych scenariuszy realizacji projektu. W szczególności scenariuszy prowadzenia etapów testowania. Powstała dokumentacja powinna stanowić kompletną specyfikację funkcjonalną oraz opis wymagań pozafunkcjonalnych (np. dot. bezpieczeństwa), która dostarczy szczegółowych wytycznych do przeprowadzenia trzeciego etapu PPP, tj. stworzenie prototypów i testowanie rozwiązań, umożliwiających ich przyszłemu Wykonawcy m.in. precyzyjne określenie nakładu pracy i kosztów związanych z wytworzeniem.
Wyniki diagnozy udostępnione zostaną wybranemu Wykonawcy po podpisaniu umowy.

Planowany termin realizacji: od dnia podpisania umowy, nie później niż do 31.07.2020 r.

DODATKOWE INFORMACJE NIEZBĘDNE DO REALIZACJI PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:
1. Zamawiający wymaga, aby warsztaty wskazane w ww. nurtach odbyły się w jednej z następujących lokalizacji: Poznań lub Kraków(dokładne miejsce będzie wskazane przez Zamawiającego na etapie podpisania umowy z Wykonawcą).
2. W razie potrzeby, Zamawiający zapewni miejsce do przeprowadzenia warsztatów
3. W szczególnych okolicznościach (np. zagrożenie epidemiologiczne, ograniczenia w ruchu w obrębie kraju itp.) Zamawiający dopuszcza przeprowadzenie warsztatów w formie zdalnej.

Kod CPV

73000000-2

Nazwa kodu CPV

Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze

Dodatkowe przedmioty zamówienia

73000000-2 – Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
79415200-8 – Usługi doradcze w zakresie projektowania
79930000-2 – Specjalne usługi projektowe
79400000-8 – Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania oraz podobne
73210000-7 – Usługi doradcze w zakresie badań
72200000-7 – Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania

Harmonogram realizacji zamówienia

Planowany termin realizacji: od dnia podpisania umowy, nie później niż do 31.07.2020 r.

Załączniki

Pytania i wyjaśnienia

Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności

Szczegóły postępowania wskazano w formularzu zapytania ofertowego na przeprowadzenie 2 etapu PPP - synteza i analiza

Wiedza i doświadczenie

Szczegóły postępowania wskazano w formularzu zapytania ofertowego na przeprowadzenie 2 etapu PPP - synteza i analiza

Potencjał techniczny

Szczegóły postępowania wskazano w formularzu zapytania ofertowego na przeprowadzenie 2 etapu PPP - synteza i analiza

Osoby zdolne do wykonania zamówienia

Szczegóły postępowania wskazano w formularzu zapytania ofertowego na przeprowadzenie 2 etapu PPP - synteza i analiza

Sytuacja ekonomiczna i finansowa

Szczegóły postępowania wskazano w formularzu zapytania ofertowego na przeprowadzenie 2 etapu PPP - synteza i analiza

Dodatkowe warunki

Szczegóły postępowania wskazano w formularzu zapytania ofertowego na przeprowadzenie 2 etapu PPP - synteza i analiza

Warunki zmiany umowy

1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany umowy zawartej w wyniku przeprowadzenia Zapytania Ofertowego, w następujących przypadkach:
a) wystąpienie siły wyższej, uniemożliwiającej wykonanie przedmiotu zamówienia w terminach określonych w umowie;
b) zmian powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację umowy,
c) powstania rozbieżności lub niejasności w rozumieniu pojęć użytych w umowie, których nie będzie można usunąć w inny sposób, a zmiana będzie umożliwiać usunięcie rozbieżności i doprecyzowanie umowy w celu jednoznacznej interpretacji jej postanowień przez strony, przy jednoczesnym braku zmiany charakteru umowy;
d) zmiana nie będzie prowadzić do zmiany charakteru umowy, a łączna wartość zmian jest mniejsza niż 214 000 euro – w przypadku zamówień na dostawy i usługi i zarazem jest mniejsza od 10% wartości zamówienia określonej pierwotnie w umowie w przypadku zamówień na usługi lub dostawy.
2. Wszelkie zmiany w Umowie wymagają formy pisemnej w postaci aneksu pod rygorem nieważności.
3. Ponadto Zamawiający dopuszcza istotne zmiany postanowień umowy w następujących przypadkach i zakresie:
a) sposobu wykonania przedmiotu umowy wskutek wystąpienia okoliczności, których Zamawiający i Wykonawca nie byli w stanie przewidzieć, pomimo zachowania należytej staranności;
b) wynagrodzenia w przypadku zmiany przepisów podatkowych w szczególności zmiany stawki podatku od towarów i usług;
c) zmiany zakresu oraz sposobu wykonania przedmiotu umowy w przypadku zmiany powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację umowy;
d) zmiany zasad płatności wynagrodzenia Wykonawcy, gdy konieczność wprowadzania zmian będzie następstwem postanowień innych umów mających związek z umową dotyczącą niniejszego postępowania a konieczność wprowadzenia zmian wynika z okoliczności, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy,
e) zmiany zakresu oraz sposobu wykonania przedmiotu umowy na skutek okoliczności, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy.
f) zmiany terminu wykonania zamówienia w przypadku wystąpienia okoliczności niezależnych od stron, które uniemożliwiają wykonanie przedmiotu zamówienia w umówionym terminie,
g) nie leżących po stronie Wykonawcy, gdy wykonywanie zamówienia nie było możliwe lub wykonawca miał w istotny sposób utrudnione możliwości w spełnieniu świadczenia. Wykonawca może zwrócić się do Zamawiającego z uzasadnionym wnioskiem o przedłużenie terminu wykonania zamówienia.
h) Jeżeli konieczność zmiany jest spowodowana wystąpieniem niezależnych od stron okoliczności, których nie można było przy zachowaniu należytej staranności przewidzieć w chwili zawarcia umowy, a które uniemożliwiają prawidłową realizację przedmiotu umowy zgodnie z jej postanowieniami.
i) zaistnienia okoliczności lezących po stronie Zamawiającego, w szczególności spowodowanych sytuacją finansową, zdolnościami płatniczymi, kwestiami organizacyjnymi, które nie były możliwe do przewidzenia w chwili zawarcia umowy.
j) zmiany polegającej na zmianie osób, wykonawców i innych podmiotów współpracujących przy realizacji zamówienia pod warunkiem, że ich uprawnienia i doświadczenie nie są gorsze od tych, jakie posiadają podmioty zamieniane, zaś Wykonawca uzyskał zgodę Zamawiającego na dokonanie tych zmian. Zmiany te mogą nastąpić z przyczyn organizacyjnych pod warunkiem, że ww. osoby spełniają wszystkie wymogi niezbędne do należytej realizacji zamówienia;

Lista dokumentów/oświadczeń wymaganych od Wykonawcy

Wykonawca w celu potwierdzenia spełnienia w/w warunków zobowiązany jest przedłożyć następujące dokumenty:
1. FORMULARZ OFERTOWY - opracowany wg wzoru zawartego w Załączniku nr 1 do niniejszego zapytania ofertowego;
2. Załącznik nr 2 - dotyczący wypełnienia obowiązków informacyjnych przewidzianych w art. 13 lub 14 RODO,
3. Załącznik nr 3 - Oświadczenie potwierdzające spełnienie minimalnych warunków udziału w postępowaniu.
4. Pełnomocnictwo (jeśli dotyczy)
5. Dokumenty wynikające z treści warunku nr 9 wskazanego w pkt. VI niniejszego zapytania

Zamówienia uzupełniające

Zamawiający zastrzega sobie możliwość udzielenia wybranemu w wyniku przeprowadzonej procedury w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego zamówień uzupełniających polegających na powtórzeniu podobnych usług.
Zamawiający określa, iż zamówienia uzupełniające:
1. nie mogą przekroczyć więcej niż 50% wartości zamówienia podstawowego;
2. ich przedmiotem będą usługi polegające na powtórzeniu usług zamówienia podstawowego;
3. zostaną udzielone na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe.

Ocena oferty

Kryteria oceny i opis sposobu przyznawania punktacji

Złożone przez Wykonawców oferty będą oceniane w oparciu o poniższe kryteria:
kryteria oceny ofert waga maksymalna liczba punktów
Cena brutto [PLN] 80% 80
Doświadczenie w zakresie projektowania systemów do rekrutacji 20% 20

Sposób przyznawania punktacji za spełnienie danego kryterium oceny oferty:

KRYTERIUM 1: Punkty w ramach kryterium cena brutto będą przyznawane wg następującej formuły:

C min
A n = ----------------- x 100 x 80%
C r
C min – cena minimalna w zbiorze
C r – cena oferty rozpatrywanej
A n – ilość punktów przyznana ofercie


KRYTERIUM 2: Punkty w ramach kryterium doświadczenie w zakresie projektowania systemów do rekrutacji będą przyznawane w następujący sposób:
1. W przypadku wskazania, iż w zespole Wykonawcy nie znajduje się osoba mająca doświadczenie w projektowaniu architektury informacji dla minimum jednego systemu informatycznego będącego oprogramowaniem służącym do obsługi procesów rekrutacyjnych (np. ATS) lub SaaS: 0 pkt.
2. W przypadku wskazania, iż w zespole Wykonawcy znajduje się osoba mająca doświadczenie w projektowaniu architektury informacji dla minimum jednego systemu informatycznego będącego oprogramowaniem służącym do obsługi procesów rekrutacyjnych (np. ATS) lub SaaS: 20 pkt.

W przypadku wskazania w ofercie spełnienia kryterium 2 Zamawiający dopuszcza zmianę danej osoby na etapie wykonywania przedmiotu zamówienia, pod warunkiem, że Wykonawca wykaże, że nowo proponowana osoba analogiczne doświadczenie merytoryczne w wymiarze czasowym nie mniejszym niż osoba wykazana dla danej oferty.

O wyborze oferty decydowała będzie liczba zdobytych punktów. Oferta na realizację zamówienia może uzyskać maksymalnie 100 pkt. Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego oferta uzyska największą liczbę punktów po zsumowaniu punktów za spełnienie wszystkich kryteriów.

Wykluczenia

W postępowaniu nie mogą brać udziału podmioty, które powiązane są z Zamawiającym osobowo lub kapitałowo. Przez powiązania kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między Zamawiającym lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu Zamawiającego lub osobami wykonującymi w imieniu Zamawiającego czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem procedury wyboru Wykonawcy a Wykonawcą, polegające w szczególności na:
1. uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej;
2. posiadaniu co najmniej 10% udziałów lub akcji;
3. pełnieniu funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta, pełnomocnika;
4. pozostawaniu w takim stosunku prawnym lub faktycznym, który może budzić uzasadnione wątpliwości co do bezstronności w wyborze wykonawcy, w szczególności pozostawanie w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa lub powinowactwa w linii bocznej do drugiego stopnia lub w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli.

Zamawiający - Beneficjent

Nazwa

313C SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres

Smoleńsk 29

31-112 Kraków

małopolskie , Kraków

Numer telefonu

609686286

NIP

6751427050

Tytuł projektu

Rekrutacja Nowej Generacji poprzez wartości, gry i dane

Numer projektu

POIR.02.03.05-12-0017/19-00

Informacja o wybranym wykonawcy

Nierozstrzygnięte – Inne
Liczba wyświetleń: 697