Strona główna
Logo unii europejskiej

opracowanie wkładu do studium wykonalności

Data publikacji: 13.07.2017

Informacje o ogłoszeniu

Termin składania ofert

do dnia 24-07-2017

Numer ogłoszenia

1043910

Status ogłoszenia

Zakończone

Miejsce i sposób składania ofert

Wykonawca jest zobowiązany do złożenia oferty w formie pisemnej. Oferta może zostać złożona na formularzu innym niż załączony formularz ofertowy, pod warunkiem że zawiera wszystkie elementy zawarte w otrzymanym formularzu oferty.

Oferta powinna być złożona w zamkniętej, nieprzezroczystej kopercie. Na kopercie należy umieścić nazwę oraz adres Zamawiającego, nazwę i adres Wykonawcy oraz napis: „Oferta na realizację zadania: Studium Wykonalności”.

Oferta powinna zostać napisana w języku polskim, trwałą i czytelną techniką. Oferta powinna obejmować całość zamówienia określonego przez Zamawiającego.

Ofertę należy złożyć w terminie do dnia 24.07.2017 roku, do godz. 10.00 w siedzibie Zamawiającego: al. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, pok. 304 w zamkniętej kopercie opisanej zgodnie ze wskazówkami powyżej. Oferta otrzymana przez Zamawiającego po upływie terminu na składanie ofert zostanie zwrócona bez otwierania Wykonawcy i nie będzie podlegała procesowi oceny. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę, Wykonawca może wprowadzić zmiany lub wycofać złożoną przez siebie ofertę przed upływem terminu wyznaczonego na składanie ofert.

Otwarcie złożonych w postępowaniu ofert nastąpi w dniu 24.07.2017 roku o godz. 10.15 w siedzibie Zamawiającego al. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, pok. 112B.

Osoba do kontaktu w sprawie ogłoszenia

Agata Sarna

Nr telefonu osoby upoważnionej do kontaktu w sprawie ogłoszenia

17/747 66 21

Skrócony opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie do 30 listopada 2017 r. wkładu do dokumentu Studium Wykonalności (SW), za którego przygotowanie odpowiada Partner Wiodący projektu (Kraj Preszowski, Słowacja), informującego o zasobach turystycznych możliwych do wykorzystania w turystyce pielgrzymkowej na terenie województwa podkarpackiego, inwentaryzującego wszystkie miejsca związane z kultem maryjnym i istniejącą tam infrastrukturą turystyczną, polegające na ocenie i analizie tego potencjału; opracowany materiał ma wesprzeć osiągnięcie głównego celu realizacji projektu, którym jest stworzenie nowego produktu turystycznego w postaci szlaku turystyki pielgrzymkowej (Szlaku Maryjnego); wkład do dokumentu SW powinien zawierać informacje o ważnych dla pielgrzymów miejscach, walorach przyrodniczych i dziedzictwie kulturowym w pobliżu miejsc kultu, dane na temat unifikacji i tworzenia standardów oraz transgranicznych szlaków turystycznych po wytyczonych trasach. Celem wkładu będzie przygotowanie trasy szlaku z uwzględnieniem właściwych miejsc, które zostaną zaplanowane w taki sposób, aby trasa w jak najmniejszym stopniu oddziaływała na środowisko naturalne i lokalne dziedzictwo, została wyposażona w odpowiednią infrastrukturę, zapewniała bezpieczne i przyjemne korzystanie ze szlaku turystom, co w perspektywie długoterminowej ułatwi zarządzanie i utrzymanie.

Kategoria ogłoszenia

Usługi

Podkategoria ogłoszenia

Usługi badawcze

Miejsce realizacji zamówienia

Województwo: podkarpackie Powiat: Miejscowość: Rzeszów

Opis przedmiotu zamówienia

Cel zamówienia

Opracowanie do 30 listopada 2017 r. wkładu do dokumentu Studium Wykonalności (SW), za którego przygotowanie odpowiada Partner Wiodący projektu (Kraj Preszowski, Słowacja), informującego o zasobach turystycznych możliwych do wykorzystania w turystyce pielgrzymkowej na terenie województwa podkarpackiego, inwentaryzującego wszystkie miejsca związane z kultem maryjnym i istniejącą tam infrastrukturą turystyczną, polegające na ocenie i analizie tego potencjału; opracowany materiał ma wesprzeć osiągnięcie głównego celu realizacji projektu, którym jest stworzenie nowego produktu turystycznego w postaci szlaku turystyki pielgrzymkowej (Szlaku Maryjnego).

Przedmiot zamówienia

1) Opracowanie do 30 listopada 2017 r. wkładu do dokumentu Studium Wykonalności (SW), za którego przygotowanie odpowiada Partner Wiodący projektu (Kraj Preszowski, Słowacja), informującego o zasobach turystycznych możliwych do wykorzystania w turystyce pielgrzymkowej na terenie województwa podkarpackiego, inwentaryzującego wszystkie miejsca związane z kultem maryjnym i istniejącą tam infrastrukturą turystyczną, polegające na ocenie i analizie tego potencjału; opracowany materiał ma wesprzeć osiągnięcie głównego celu realizacji projektu, którym jest stworzenie nowego produktu turystycznego w postaci szlaku turystyki pielgrzymkowej (Szlaku Maryjnego); wkład do dokumentu SW powinien zawierać informacje o ważnych dla pielgrzymów miejscach, walorach przyrodniczych i dziedzictwie kulturowym w pobliżu miejsc kultu, dane na temat unifikacji i tworzenia standardów oraz transgranicznych szlaków turystycznych po wytyczonych trasach. Celem wkładu będzie przygotowanie trasy szlaku z uwzględnieniem właściwych miejsc, które zostaną zaplanowane w taki sposób, aby trasa w jak najmniejszym stopniu oddziaływała na środowisko naturalne i lokalne dziedzictwo, została wyposażona w odpowiednią infrastrukturę, zapewniała bezpieczne i przyjemne korzystanie ze szlaku turystom, co w perspektywie długoterminowej ułatwi zarządzanie i utrzymanie.

2) w ramach realizacji zamówienia wykonawca zobowiązany będzie do:
- przygotowania, zredagowania i przetłumaczenia na język słowacki wkładu do studium wykonalności,
- dostarczenia opracowanego materiału Zamawiającemu w wersji książkowej (zbindowanej) w ilości 10 egzemplarzy w języku polskim i 10 egzemplarzy w języku słowackim; okładka każdego z egzemplarzy powinna zostać oznakowana nazwą i numerem projektu oraz logotypami projektu (INTERREG V-A PL-SK) i Województwa Podkarpackiego; logotypy w wersji edytowalnej dostarczy Zamawiający,
- dostarczenia opracowanego materiału Zamawiającemu w edytowalnej wersji elektronicznej (w języku polskim i słowackim) na płytach CD w ilości 15 egzemplarzy, każdy z egzemplarzy płyty (nie okładki) powinien zostać oznakowany nazwą dokumentu, nazwą i numerem projektu oraz logotypami projektu (INTERREG V-A PL-SK) i Województwa Podkarpackiego; logotypy w wersji edytowalnej dostarczy Zamawiający,
- identyfikacji w ramach opracowanego materiału propozycji co najmniej 25 sanktuariów/miejsc kultu maryjnego, które będą stanowiły podstawę nowego produktu turystyki pielgrzymkowej (Szlak Maryjny), w jego części przebiegającej przez teren województwa podkarpackiego wraz z uzasadnieniem wyboru tych miejsc.

3) uczestnictwo na zasadzie wolontariatu (nieodpłatne) i reprezentowanie Zamawiającego w pracach Zespołu Międzysektorowego, powołanego przez Partnera Wiodącego projektu (Kraj Preszowski, Słowacja). Do zadań Zespołu należeć będą między innymi:
- monitorowanie i ocena realizacji poszczególnych wskaźników projektu, także po zakończeniu projektu,
- rozwijanie i wdrażanie wspólnych transgranicznych standardów w zakresie ochrony i opieki nad dziedzictwem kulturowym i przyrodniczym,
- wspieranie integracji transgranicznej i budowanie wspólnej tożsamości poprzez skoordynowane programy edukacyjne, w tym zajęcia nt. dziedzictwa kulturowo-historycznego,
- współpraca na rzecz zrównoważonego rozwoju,
- opracowanie Studium Wykonalności (SW) jako rezultatu realizacji projektu na obszarze wsparcia Programu Interreg V-A Polska-Słowacja (tereny województw podkarpackiego, małopolskiego oraz kraju Preszowskiego na Słowacji), do którego wkład stanowić będzie materiał, o którym mowa w pkt 1).

Kod CPV

71241000-9

Nazwa kodu CPV

Studia wykonalności, usługi doradcze, analizy

Harmonogram realizacji zamówienia

30 listopada 2017 r.

Załączniki

Pytania i wyjaśnienia

Brak pytań i wyjaśnień

Wiedza i doświadczenie

Udokumentowane wcześniejszymi opracowaniami doświadczenie w zakresie waloryzacji zasobów turystycznych województwa podkarpackiego (w formie załączonego do oferty wykazu wytworzonych dokumentów)

Dodatkowe warunki

Koncepcja i metodologia opracowania przedmiotu zamówienia

Lista dokumentów/oświadczeń wymaganych od Wykonawcy

1. Wykaz pracowań dokumentujących doświadczenie w zakresie waloryzacji zasobów turystycznych.

2. Koncepcja i metodologia opracowania przedmiotu zamówienia

Ocena oferty

Kryteria oceny i opis sposobu przyznawania punktacji

Przy wyborze oferty Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami:
a) cena brutto oferty: waga 30 %,
b) koncepcja i metodologia opracowania przedmiotu zamówienia: waga 50%,
c) udokumentowane wcześniejszymi opracowaniami doświadczenie w zakresie waloryzacji zasobów turystycznych województwa podkarpackiego (w formie załączonego do oferty wykazu wytworzonych dokumentów): waga 20%

Zamawiający wybiera ofertę najkorzystniejszą na podstawie kryteriów oceny ofert określonych poniżej.
1) Ilości punktów za poszczególne kryteria zostaną zsumowane i będą stanowić końcową ocenę oferty.
2) Łączna ilość punktów, które oferta może otrzymać, odpowiada sumie punktów uzyskanych wg poszczególnych kryteriów.
3) Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta niepodlegająca odrzuceniu, która uzyska najwyższą końcową liczbę punktów w skali od 0 do 100 pkt.
4) Jeżeli nie można wybrać oferty najkorzystniejszej z uwagi na to, że dwie lub więcej ofert otrzymały taką samą ilość punktów, Zamawiający spośród tych ofert wybiera ofertę z niższą ceną.
5) W toku badania i oceny ofert Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści złożonych ofert.
6) W trakcie dokonywania obliczeń Zamawiający zaokrągli każdy wynik do dwóch miejsc po przecinku.

Kryterium a): cena brutto oferty

cena brutto oferty najtańszej
Liczba punktów = ---------------------------------- x 30
cena brutto badanej oferty

Oferta w komisyjnej ocenie oferty w kryterium a) może uzyskać maksymalnie 30 punktów.

Kryterium b): koncepcja i metodologia opracowania przedmiotu zamówienia – punkty zostaną przyznane przez każdego członka komisji dokonującego oceny. Łączna liczba punktów przyznana przez dokonujących oceny członków komisji w tym kryterium zostanie zsumowana i podzielona przez liczbę oceniających członków komisji.

Łączna liczba punktów przyznana przez dokonujących oceny członków komisji w tym kryterium zostanie zsumowana i podzielona przez liczbę oceniających członków komisji. Oferta w komisyjnej ocenie w kryterium b) może uzyskać maksymalnie 50 punktów.

Kryterium c): udokumentowane wcześniejszymi opracowaniami doświadczenie w zakresie waloryzacji zasobów turystycznych województwa podkarpackiego (w formie załączonego do oferty wykazu wytworzonych dokumentów): – punkty zostaną przyznane przez każdego członka komisji dokonującego oceny. Łączna liczba punktów przyznana przez dokonujących oceny członków komisji w tym kryterium zostanie zsumowana i podzielona przez liczbę oceniających członków komisji.

Łączna liczba punktów przyznana przez dokonujących oceny członków komisji w tym kryterium zostanie zsumowana i podzielona przez liczbę oceniających członków komisji. Oferta w komisyjnej ocenie w kryterium c) może uzyskać maksymalnie 20 punktów.

Punkty uzyskane przez ofertę w komisyjnej ocenie w kryterium a) zostaną dodane do punktów uzyskanych przez nią w komisyjnej ocenie w kryterium b) i kryterium c) i na tej podstawie zostanie obliczona łączna ocena oferty.

Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego oferta uzyska największą ilość punktów w łącznej ocenie złożonych ofert.

Zamawiający - Beneficjent

Nazwa

WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE

Adres

al. Łukasza Cieplińskiego 4

35-010 Rzeszów

podkarpackie , Rzeszów

Numer telefonu

178501700

Fax

178501701

NIP

8133315014

Tytuł projektu

Svätomariánska púť ("Svetlo z východu")

Numer projektu

PLSK.01.01.00-SK-0016/16-00

Informacja o wybranym wykonawcy

Rozstrzygnięte

Nazwa i adres, data wpłynięcia oferty oraz jej cena

Dr Paweł Rut, ul. Władysława Grabskiego 98/73, 35-312 Rzeszów

Data wpłynięcia: 24.07.2017

Cena: 85000,00 zł
Liczba wyświetleń: 1229