Strona główna
Logo unii europejskiej

ZAPYTANIE OFERTOWE 180701/1.1 na wykonanie projektu i budowę pasywnej infrastruktury szerokopasmowej wraz z materiałem oraz dostawę urządzeń i oprogramowania wraz z instalacją i konfiguracją w celu realizacji projektu pt. „Sieć szerokopasmowa dla regionu tarnowskiego A”, nr umowy o dofinansowanie POPC.01.01.00-12-0019/18-00, numer ID obszaru 3.2.12.24a (tarnowski część A) w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa Działanie, 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach", współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Data publikacji: 15.11.2018

Informacje o ogłoszeniu

Termin składania ofert

do dnia 20-12-2018

Numer ogłoszenia

1149289

Status ogłoszenia

Zakończone

Treść ogłoszenia została zmieniona

W związku z opublikowaniem odpowiedzi na pytanie dotyczące Zapytania ofertowego nr 180701/1.1 w dniu 14.12.2018 r., termin składania ofert został przedłużony do dnia 20 grudnia 2018 r do godz. 16:00.
W związku z przedłużeniem terminu składania ofert w zapytaniu ofertowym wprowadzone zostały zmiany w pkt. 6 MIEJSCE i TERMIN SKŁADANIA OFERT, ppkt. 6.1 tj:
„6.1.Oferta powinna być dostarczona nie później niż w dniu 20 grudnia 2018 roku do godz. 16:00, za pośrednictwem poczty, kuriera lub też osobiście do:
Zicom Infrastruktura sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 6
33-100 Tarnów
w zaklejonej kopercie z dopiskiem:
„Oferta na realizację zamówienia pn. „Siec szerokopasmowa dla regionu tarnowskiego A”
Nie otwierać przed 20 grudnia 2018 roku do godz. 16:00,”
Oferty składane osobiście należy dostarczyć w godzinach pracy sekretariatu Zamawiającego, tj. w godz. 08:00-16:00.”
Zmiany w zapytaniu ofertowym nr 180701/1.1 z dnia 14.11.2018 r. zostały zawarte w dodatkowym pliku pt. „Zapytanie_ofertowe_180701_1.1 zmiana terminu składania ofert 14.12.2018” w sekcji „Załączniki”

Miejsce i sposób składania ofert

Oferta powinna być dostarczona nie później niż w dniu 17 grudnia 2018 roku do godz. 9:00, za pośrednictwem poczty, kuriera lub osobiście do Zamawiającego na adres:
Zicom Infrastruktura sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 6
33-100 Tarnów
w zaklejonej kopercie z dopiskiem:
„Oferta na realizację zamówienia pn. „Siec szerokopasmowa dla regionu tarnowskiego A” Nie otwierać przed 17 grudnia 2018 r. godz. 9:00”
Oferty składane osobiście należy dostarczyć w godzinach pracy sekretariatu Zamawiającego, tj. w godz. 08:00-16:00 w dni robocze. Na potrzeby niniejszego postępowania za „dni robocze” uznaje się dni od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni które zgodnie z przepisami prawa powszechnie obowiązującego w Rzeczpospolitej Polskiej są dniami wolnymi od pracy.
Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane. W przypadku składania ofert drogą pocztową lub pocztą kurierską za termin jej złożenia przyjęty będzie dzień i godzina otrzymania oferty przez Zamawiającego. W przypadku oferty złożonej po upływie terminu do składania ofert, Zamawiający niezwłocznie zawiadamia o tej okoliczności Wykonawcę oraz zwraca mu złożoną ofertę.

Osoba do kontaktu w sprawie ogłoszenia

Marek Zieliński

Nr telefonu osoby upoważnionej do kontaktu w sprawie ogłoszenia

(14) 636-77-77

Skrócony opis przedmiotu zamówienia

Informacje ogólne

Wybudowana sieć telekomunikacyjna/sieć światłowodowa (dalej jako SST) na obszarze ID-3.2.12.24a ma na celu zapewnienie pokryciem dostępem do szerokopasmowych usług telekomunikacyjnych dla 23349 GD (HP) oraz 150 Jednostek Oświatowych (PO).
Projektowana sieci SST stworzy dla ww. GD możliwość dostępu do Internetu opartą o cyfrową transmisję danych o przepustowości co najmniej 100 Mb/s.
Dla Jednostek Oświatowych zaplanowano wykonanie dołączenia połączeniem zapewniającym możliwości transmisji symetrycznej o minimalnej przepustowości 100 Mb/s.
Projektowana sieć SST typu FTTH klasy NGA, została zaplanowana w technologii GPON. Jako infrastrukturę założono technologię napowietrzną z wykorzystaniem istniejącej podbudowy słupowej linii energetycznych niskiego napięcia, którą Zamawiający planuje wykorzystać (dzierżawić) jako podbudowę dla ww. sieci szerokopasmowej lub budowa własnej podbudowy słupowej. Zakłada się również wykorzystanie istniejącej kanalizacji teletechnicznej lub budowa kanalizacji ziemnej. Na nieciągłościach istniejącej energetycznej linii słupowej niskiego napięcia w celu zapewnienia ciągłości sieci zostaną zaprojektowane nowe słupy telekomunikacyjne typu SŻT-8,5m oraz miejscami kanalizacja doziemna w formie rurociągów światłowodowych typu 2 x HDPE-40mm.
Sieć SST typu FTTH dla obszaru ID-3.2.12.24a została zaplanowana w lokalizacji wskazanej w rozdziale 1, pkt. 1.4 OPZ

Zakres rzeczowy

Przewiduje się wykonanie dokumentacji projektowej oraz budowę Sieci NGA obejmującej dostępem dla:
a) 89szt. Punktów Adresowych(PA), w których znajduje się 133szt. Placówek Oświatowych(PO) oraz 93szt. Lokali (GD)
b) 13szt. PA, w których znajduje się 17szt. PO z indeksem A (POA) oraz 9szt. Lokali (GD);
c) 22005 szt. PA, w których znajduje się 23247szt. Lokali (GD);
Przewidywana łączna długość sieci światłowodowej do budowy to minimum 1984,5 km, a projekt koncepcyjny sieci w formacie Qgis stanowi załącznik nr 1.1 do OPZ.
Na terenie obszaru konkursowego ID-3.2.12.24a zaplanowano 21 węzłów dostępowych w tym 1 węzeł dystrybucyjny.
Zakres rzeczowy obejmuje również dostawę i uruchomienie Urządzeń Aktywnych i Oprogramowania.

Stan projektowany

Do budowy przedmiotowej sieci wykorzystana zostanie technologia PON. Pasywna sieć optyczna (PON-Passive Optical Network) należąca do grupy sieci FITL (ang. Fiber in the Loop). Jest to sieć, w której jako medium przekazywania danych, wykorzystuje się światłowód jednomodowy. Sygnał jest rozdzielany przez tzw. pasywne splitery optyczne, czyli pasywne urządzenia rozdzielające, które rozmieszczone są w różnych miejscach sieci PON. Sieć ta może przyjmować postać drzewa, gwiazdy itp. Zastosowanie urządzeń aktywnych (czyli wymagających zasilania) jest przewidziane tylko w końcowych węzłach sieci.
Zamawiający planuje realizować inwestycje na pasywnej sieci optycznej wykorzystując do tego celu standard GPON (ang. Gigabit Passive Optical Network).
Wszystkie ujęte w ramach projektu placówki edukacyjne (150 szt.) zostaną podłączone do infrastruktury przy zastosowaniu technologii światłowodowej (FTTH P2P). Zastosowana zostanie topologia „drzewa”. Wszystkie placówki zostaną podłączone do przełączników, znajdujących się w poszczególnych WSD, z których będą zasilane.
Całość będzie zagregowana poprzez jeden przełącznik główny, znajdujący się w PWR.
Podstawowym elementem technologii jest okablowanie telekomunikacyjne i akcesoria montażowe. Ze względu na stosunkowo niewielką odległość od przewodów fazowych, standard przewiduje wykorzystanie kabli o konstrukcji dielektrycznej, zapewniającej separację elektromagnetyczną sąsiadujących linii dostępowych. Okablowanie oraz osprzęt muszą umożliwić bezpieczne zawieszenie na dystansie wynikającym z szerokości przęseł. Zainstalowanie kabli na słupach należy wykonać stosując dedykowane do tego celu uchwyty kablowe. Dobór odpowiedniego uchwytu musi być uzależniony od średnicy zewnętrznej kabla oraz typu aplikacji. Ze względu na brak możliwości ingerencji w konstrukcję słupów wszystkie elementy wsporcze muszą być zainstalowane za pomocą taśmy stalowej. W zależności od zapotrzebowania istnieje możliwość stosowania wsporników nasłupowych jednotorowych lub wielotorowych. Jednotorowe są wystarczające dla słupów, o przeznaczeniu przelotowym. Wielotorowe umożliwiają aplikacje odgałęźne, zarówno magistralne jak i abonenckie. Podwieszanie kabli światłowodowych na słupach energetycznych niskiego napięcia należy wykonać zgodnie z warunkami otrzymanymi z Zakładu Energetycznego. Rolę pasywnych węzłów optycznych, w sieciach napowietrznych, pełnią nasłupowe mufoprzełącznice.
Jednostki oświatowe oraz Gospodarstwa Domowe wskazane w załączniku nr 1.2 do OPZ należy podłączyć zgodnie z Wymaganiami dla podłączenia Jednostek Oświatowych do drugiego i trzeciego konkursu dla działania 1.1 POPC oraz Wymagania dla podłączenia Gospodarstw Domowych do drugiego i trzeciego konkursu w ramach działania 1.1 POPC.

Kategoria ogłoszenia

Roboty budowlane

Podkategoria ogłoszenia

Roboty budowlane

Miejsce realizacji zamówienia

Województwo: małopolskie Powiat: Miejscowość: Tarnów, Ciężkowice, Gromnik, Lisia Góra, Pleśna, Radłów, Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski, Skrzyszów, Szerzyny, Tuchów, Wierzchosławice, Wietrzychowice, Wojnicz, Zakliczyn, Żabno, Bolesław, Dąbrowa Tarnowska, Gręboszów, Mędrzechów, Olesno, Radgoszcz, Szczucin

Opis przedmiotu zamówienia

Cel zamówienia

Postępowanie jest prowadzone przez Zamawiającego w celu realizacji projektu pt. „Siec szerokopasmowa dla regionu tarnowskiego A”, polegającego na budowie infrastruktury sieci szerokopasmowej na obszarze ID-3.2.12.24a (tarnowski część A), nr umowy o dofinansowanie POPC.01.01.00-12-0019/18-00, w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa Działanie 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach", współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Przedmiot zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia (zwanego dalej „Zamówienie") w formule "zaprojektuj i wybuduj" jest:
1) przygotowanie kompletnej dokumentacji (w tym zarówno projektu budowlanego, jak też projektu wykonawczego) w standardzie określonym w załącznikach nr 1.4, 1.5 i 1.8 do OPZ będącego załącznikiem do niniejszego Zapytania Ofertowego, niezbędnej do wybudowania sieci NGA (sieci nowej generacji) na obszarze TARNOWSKIM CZĘŚĆ A, numer obszaru 3.2.12.24a , w technologii FTTH (fiber to the home), obejmującej swym zasięgiem:
a) 23349 Gospodarstw Domowych,
b) 150 Jednostek Oświatowych,
c) 1984,5 km sieci szerokopasmowej, 21 węzłów dostępowych w tym 1 węzeł dystrybucyjny.
Lista powyższych Gospodarstw Domowych oraz Jednostek Oświatowych została wskazana w załączniku nr 1.2 do OPZ (dalej „Sieć NGA");
2) budowę kompletnej pasywnej infrastruktury szerokopasmowej Sieci NGA, w tym roboty budowlane oraz dostawa i instalacja elementów pasywnej infrastruktury szerokopasmowej, obejmującej swym zasięgiem:
a) 23349 Gospodarstw Domowych,
b) 150 Jednostek Oświatowych,
c) 1984,5 km sieci szerokopasmowej, 21 węzłów dostępowych i 1 węzeł dystrybucyjny.
Lista powyższych Gospodarstw Domowych oraz Jednostek Oświatowych została wskazana w załączniku nr 1.2 do OPZ (dalej „Sieć NGA");
3) dostawę, instalację i uruchomienie urządzeń telekomunikacyjnych stanowiących infrastrukturę aktywną Sieci NGA, wymienionych szczegółowo w OPZ;
4) przygotowanie kompleksowej dokumentacji odbiorowej w standardzie określonym w OPZ oraz geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej, wraz ze złożeniem jej we właściwym powiatowym ośrodku dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej;
5) dostawę i instalację licencji na oprogramowanie, które jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Sieci NGA wg. wytycznych zawartych w OPZ.

Kod CPV

45231600-1

Nazwa kodu CPV

Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

Harmonogram realizacji zamówienia

Wykonawca zobowiązany jest do wykonania całości przedmiotu zamówienia w terminie do dnia 30 listopada 2021, z zastrzeżeniem poniższych terminów szczegółowych:
1. Zakres rzeczowy wskazany w pkt 2.1 ppkt 1) lit. b) Zapytania Ofertowego tj. przygotowanie kompletnej dokumentacji (w tym zarówno projektu budowlanego, jak też projektu wykonawczego) niezbędnej do wybudowania sieci NGA (sieci nowej generacji) na obszarze TARNOWSKIM CZĘŚĆ A, numer obszaru 3.2.12.24a , w technologii FTTH (fiber to the home), obejmującej swym zasięgiem 150 Jednostek Oświatowych powinien zostać zrealizowany w terminie: do dnia 24 października 2019 roku dla 80% Jednostek Oświatowych oraz do 24 kwietnia 2020 rok dla pozostałych 20% Jednostek Oświatowych.
2. Zakres rzeczowy wskazany w pkt 2.1 ppkt 2) lit. b) Zapytania Ofertowego tj. budowę kompletnej pasywnej infrastruktury szerokopasmowej Sieci NGA, w tym roboty budowlane oraz dostawa i instalacja elementów pasywnej infrastruktury szerokopasmowej, obejmującej swym zasięgiem 150 Jednostek Oświatowych, powinien zostać zrealizowany w terminie: do dnia 24 kwietnia 2020 r. roku dla 80% Jednostek Oświatowych oraz do dnia 24 października 2020 r. dla pozostałych 20% Jednostek Oświatowych.
3. Zakres rzeczowy wskazany w pkt 2.1 ppkt 1) lit. a) Zapytania Ofertowego tj. przygotowanie kompletnej dokumentacji (w tym zarówno projektu budowlanego, jak też projektu wykonawczego) niezbędnej do wybudowania sieci NGA (sieci nowej generacji) na obszarze TARNOWSKIM CZĘŚĆ A, numer obszaru 3.2.12.24a , w technologii FTTH (fiber to the home), obejmującej swym zasięgiem 23349 Gospodarstw Domowych, powinien zostać zrealizowany w terminie do dnia 31 maja 2021 r.
4. Zakres rzeczowy wskazany w pkt 2.1. ppkt 2) lit. a) Zapytania Ofertowego tj. budowę kompletnej pasywnej infrastruktury szerokopasmowej Sieci NGA, w tym roboty budowlane oraz dostawa i instalacja elementów pasywnej infrastruktury szerokopasmowej, obejmującej swym zasięgiem 23349 Gospodarstw Domowych, powinien zostać zrealizowany w terminie do dnia 30 listopada 2021 r.
5. Zakres rzeczowy wskazany w pkt 2.1. ppkt 3) Zapytania Ofertowego tj. dostawę, instalację i uruchomienie urządzeń telekomunikacyjnych stanowiących infrastrukturę aktywną Sieci NGA, wymienionych szczegółowo w OPZ, powinien zostać zrealizowany w terminie do dnia 29 lutego 2020 roku.
6. Zakres rzeczowy wskazany w pkt 2.1. ppkt 4) Zapytania Ofertowego tj. przygotowanie kompleksowej dokumentacji odbiorowej w standardzie określonym w OPZ oraz geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej, wraz ze złożeniem jej we właściwym powiatowym ośrodku dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej, powinien zostać zrealizowany w terminie do dnia 30 listopada 2021 r.
7. Zakres rzeczowy wskazany w pkt 2.1. ppkt 5) Zapytania Ofertowego tj. dostawę i instalację licencji na oprogramowanie, które jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Sieci NGA wg. wytycznych zawartych w OPZ, powinien zostać zrealizowany w terminie do dnia 31 maja 2019 roku.

Załączniki

Pytania i wyjaśnienia

Ocena oferty

Kryteria oceny i opis sposobu przyznawania punktacji

Zamawiający dokona oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu w zakresie: posiadania wiedzy i doświadczenia, sytuacji ekonomicznej i finansowej, posiadania osób zdolnych do wykonania zamówienia na podstawie oświadczeń i dokumentów na zasadzie „spełnia” – „nie spełnia” zgodnie z Zapytaniem Ofertowym.

Spośród ofert nieodrzuconych, Zamawiający wybierze najkorzystniejszą ofertę. Ocena przyznana danej ofercie jest sumą ocen poszczególnych jej elementów, dokonaną według następującego podziału wraz z wagą oceny:
1) Cena (C): 70% (siedemdziesiąt procent);
2) Długość okresu gwarancji i rękojmi, liczona od dnia podpisania bezusterkowego (bez uwag) protokołu odbioru końcowego przedmiotu umowy w przedziale od 3 lat do 6 lat (G): 30% (trzydzieści procent).
Oferowany okres gwarancji i rękojmi Wykonawca ma obowiązek podać w pełnych latach. Jeżeli oferowany przez Wykonawcę okres gwarancji i rękojmi zostanie podany w niepełnych latach Zamawiający celem oceny i porównania ofert przyjmie okres gwarancji i rękojmi oferowany przez Wykonawcę zaokrąglając do pełnego roku w dół.
Za zwycięską ofertę uznaje się ofertę, która uzyska najwyższą łączną punktację.
Ustalenie wartości punktów uzyskanych przez oferty dokonane jest w następujący sposób:
1) Dla kryterium ceny (C). Wartość (cena) oferty (waga 70 %) PCENA =( ( CMIN / COFER ) *100) * 70 %
Gdzie:
CMIN - cena brutto najtańszej oferty [PLN] COFER - cena brutto badanej oferty [PLN]
Ocena zostanie dokonana na podstawie ceny zaoferowanej przez Wykonawcę w załączniku nr 2 do Zapytania Ofertowego , który stanowi Formularz ofertowy. Jeżeli złożono ofertę, której wybór prowadziłby do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego zgodnie z przepisami o podatku od towarów i usług, Zamawiający w celu oceny takiej oferty dolicza do przedstawionej w niej ceny podatek od towarów i usług, który miałby obowiązek rozliczyć zgodnie z tymi przepisami. Wykonawca, składając ofertę, zobowiązany jest poinformować Zamawiającego, czy wybór oferty będzie prowadzić do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego, wskazując nazwę (rodzaj) towaru lub usługi, których dostawa lub świadczenie będzie prowadzić do jego powstania, oraz wskazując ich wartość bez kwoty podatku.
2) Dla kryterium długości okresu gwarancji i rękojmi, liczonej od dnia podpisania bezusterkowego (bez uwag) protokołu odbioru końcowego przedmiotu umowy (waga 30%).
W zakresie przedmiotowego kryterium przyznaje się następującą punktację:
• Za okres 3 lat gwarancji i rękojmi – 0 pkt;
• Za każdy kolejny pełny rok gwarancji i rękojmi powyżej 3 lat – 10 pkt;
• Za okres 6 lat gwarancji i rękojmi – 30 pkt.

Wykluczenia

Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę, jeżeli może zachodzić konflikt interesów, tj. jeżeli dany Wykonawca jest powiązany z Zamawiającym osobowo lub kapitałowo. Przez powiązania kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między Zamawiającym lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu Zamawiającego lub osobami wykonującymi w imieniu Zamawiającego czynności związane z przeprowadzeniem procedury wyboru Wykonawcy a Wykonawcą, polegające w szczególności na:
a) uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej lub
b) posiadaniu co najmniej 10 % udziałów lub akcji, o ile niższy próg nie wynika z przepisów prawa lub nie został określony przez Instytucję Zarządzającą lub
c) pełnieniu funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta, pełnomocnika lub
d) pozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa drugiego stopnia lub powinowactwa drugiego stopnia w linii bocznej lub w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli.
Wykonawca potwierdza istnienie lub nieistnienie stosunku powiązań, o których mowa powyżej oświadczeniem, które zostało zawarte w Załączniku nr 5 do Zapytania Ofertowego.

Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się danego Wykonawcę:

1) który złoży więcej niż jedną ofertę, w szczególności samodzielnie oraz jako Wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia z innymi Wykonawcami (członek konsorcjum) lub
2) nie wykazał spełnienia warunków udziału w postępowaniu lub
3) podlega wyłączeniom podmiotowym, o których mowa w pkt 8.1. lit. a-d lub
4) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo:
a) o którym mowa w art. 165a, art. 181-188, art. 189a, art. 218-221, art. 228-230a, art. 250a, art. 258 lub art. 270-309 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny (Dz.U. z 2016 r. poz. 1137, z późn. zm.6) lub art. 46 lub art. 48 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (tekst jednolity: Dz.U. z 2018 r., poz. 1263),
b) o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 115 § 20 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny,
c) skarbowe,
d) o którym mowa w art. 9 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (Dz.U. poz. 769) lub
5) jeżeli urzędującego członka jego organu zarządzającego lub nadzorczego, wspólnika spółki w spółce jawnej lub partnerskiej albo komplementariusza w spółce komandytowej lub komandytowo-akcyjnej lub prokurenta prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w ppkt 4 lub
6) który w wyniku zamierzonego działania lub rażącego niedbalstwa wprowadził Zamawiającego w błąd przy przedstawieniu informacji, że nie podlega wykluczeniu, spełnia warunki udziału w postępowaniu lub który zataił te informacje lub nie jest w stanie przedstawić wymaganych dokumentów lub
7) który w wyniku lekkomyślności lub niedbalstwa przedstawił informacje wprowadzające w błąd Zamawiającego, mogące mieć istotny wpływ na decyzje podejmowane przez Zamawiającego w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub
8) który bezprawnie wpływał lub próbował wpłynąć na czynności zamawiającego lub pozyskać informacje poufne, mogące dać mu przewagę w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub
9) który brał udział w przygotowaniu postępowania o udzielenie zamówienia lub którego pracownik, a także osoba wykonująca pracę na podstawie umowy zlecenia, o dzieło, agencyjnej lub innej umowy o świadczenie usług, brała udział w przygotowaniu takiego postępowania, chyba że spowodowane tym zakłócenie konkurencji może być wyeliminowane w inny sposób niż przez wykluczenie wykonawcy z udziału w postępowaniu, z tym zastrzeżeniem, że przed wykluczeniem Wykonawcy na tej podstawie, Zamawiający zapewnia temu Wykonawcy możliwość udowodnienia, że jego udział w przygotowaniu postępowania o udzielenie zamówienia nie zakłóci konkurencji lub
10) który z innymi Wykonawcami zawarł porozumienie mające na celu zakłócenie konkurencji między Wykonawcami w postępowaniu o udzielenie zamówienia, co Zamawiający jest w stanie wykazać za pomocą stosownych środków dowodowych lub
11) będącego podmiotem zbiorowym, wobec którego sąd orzekł zakaz ubiegania się o zamówienia publiczne na podstawie ustawy z dnia 28 października 2002 r.
o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych za czyny zabronione pod groźbą kary (tekst jednolity: Dz.U. z 2018 r., poz. 703) lub
12) w stosunku do którego otwarto likwidację, w zatwierdzonym przez sąd układzie w postępowaniu restrukturyzacyjnym jest przewidziane zaspokojenie wierzycieli przez likwidację jego majątku lub sąd zarządził likwidację jego majątku w trybie art. 332 ust. 1 ustawy z dnia 15 maja 2015 r. - Prawo restrukturyzacyjne (tekst jednolity: Dz. U. 2017r., poz. 1508) lub którego upadłość ogłoszono, z wyjątkiem Wykonawcy, który po ogłoszeniu upadłości zawarł układ zatwierdzony prawomocnym postanowieniem sądu, jeżeli układ nie przewiduje zaspokojenia wierzycieli przez likwidację majątku upadłego, chyba że sąd zarządził likwidację jego majątku w trybie art. 366 ust. 1 ustawy z dnia 28 lutego 2003 r. - Prawo upadłościowe (tekst jednolity: Dz. U. z 2017 r. poz. 2344) lub
13) naruszył obowiązki dotyczące płatności podatków, opłat lub składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne, co Zamawiający jest w stanie wykazać za pomocą stosownych środków dowodowych, z wyjątkiem przypadku, o którym mowa w art. 24 ust. 1 pkt 15) ustawy Prawo zamówień publicznych, chyba że wykonawca dokonał płatności należnych podatków, opłat lub składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłaty tych należności.

Zamawiający - Beneficjent

Nazwa

ZICOM INFRASTRUKTURA SP. Z O.O.

Adres

Przemysłowa 6

33-100 Tarnów

małopolskie , Tarnów

Numer telefonu

602729869

NIP

9930658655

Tytuł projektu

„Sieć szerokopasmowa dla regionu tarnowskiego A”

Numer projektu

POPC.01.01.00-12-0019/18-00

Informacja o wybranym wykonawcy

Rozstrzygnięte

Nazwa i adres, data wpłynięcia oferty oraz jej cena

W wyniku przeprowadzenia postępowania wybrano ofertę złożoną przez:
Konsorcjum firm xbest.pl Sp. z o.o. S. k. (Lidera konsorcjum) z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 00-807), Aleje Jerozolimskie 96 oraz TELE-BRUK Sp. z o.o. (Partnera Konsorcjum) z siedzibą w Raciborzu (kod pocztowy 47-400), ul. Adama Mickiewicza 20.
Oferta została dostarczona osobiście do siedziby spółki Zicom Infrastruktura Sp. z o. o.o. w dniu 19.12.2018 r. o godz. 8:23.
Wartość oferty: 94 327 685,25 zł brutto
Oferta spełniła wszystkie kryteria formalne i merytoryczne określone w Zapytaniu ofertowym 180701/1.1 i została uznana za najkorzystniejszą uzyskując 100 pkt.
Liczba wyświetleń: 1300