Termin składania ofert
Numer ogłoszenia
Status ogłoszenia
Zakończone
Treść ogłoszenia została zmieniona
Zmiana z dnia 12 lipca 2018r. dotyczyła aktualizacji ustawy o ochronie danych osobowych przywołanej w załączniku nr 5 do Oferty. Załączone poniżej załączniki do Zapytania uwzględniają niniejszą zmianę.
Miejsce i sposób składania ofert
Oferty należy dostarczyć w formie pisemnej (w zamkniętej kopercie) drogą pocztową lub osobiście z dopiskiem „Zapytanie ofertowe 1/2018/ZPP” do siedziby Zamawiającego, Zrzeszenie Prawników Polskich, Oddział w Warszawie, ul. Grodzieńska 21/29, 03-750 Warszawa.
Osoba do kontaktu w sprawie ogłoszenia
Osobą uprawnioną do porozumiewania się z Oferentami jest przedstawiciel Zamawiającego – mec. Paweł Piotrkowicz, nr tel.:602178799, e-mail: kppaulus@wp.pl
Skrócony opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest audyt procedur (metod i technik) stosowanych przez Zamawiającego w ramach monitorowania na poziomie krajowym prawa w zakresie swobody działalności gospodarczej, wymiaru sprawiedliwości, cyfrowej edukacji (dalej Prawa)
Kategoria ogłoszenia
Usługi
Podkategoria ogłoszenia
Usługi inne
Miejsce realizacji zamówienia
Województwo:
cała Polska
Powiat:
Cel zamówienia
Celem zamówienia jest wypracowanie Modelu Monitorowania Prawa, który następnie zostanie przetestowany i wdrożony w Projekcie.
Przedmiot zamówienia
1) Przedmiot Zamówienia obejmuje analizę procedur monitorowania Prawa, w tym:
a) Przeprowadzenie audytu metod i technik stosowanych przez Zamawiającego w ramach monitorowania prawa na poziomie krajowym w terminie do 14 sierpnia 2018r. zgodnie z następującymi założeniami:
Raport będzie zawierał następujące wnioski z analizy przeprowadzonej przez Wykonawcę:
zakres i skuteczność dotychczas stosowanych przez Zamawiającego metod i procedur monitorowania prawa krajowego,
wymagania dotyczące potencjału eksperckiego i finansowego Zamawiającego niezbędnego do monitorowania prawa,
kluczowe problemy w realizacji dotychczasowych procesów monitorowania prawa wymagające rozwiązania, w tym identyfikacja potrzeb Zamawiającego w tym zakresie.
Narzędzia badawcze:
desk research (analiza dokumentacji wewnętrznej Zamawiającego i zewnętrznej tj. dotyczącej działań legislacyjnych administracji państwowej),
wywiady indywidualne z min 3 przedstawicielami Zamawiającego na temat ich postrzegania problemów i barier w procesie monitorowania prawa krajowego oraz możliwości rozwiązań zdiagnozowanych problemów.
b) Opracowanie końcowego Modelu Monitoringu Prawa na podstawie wniosków z ww. analizy oraz konsultacje jego projektu z przedstawicielami Zamawiającego zaangażowanymi w proces monitorowania prawa w terminie do 17 września 2018r. Model uwzględni wnioski z raportu, o którym mowa w pkt a) powyżej oraz zasady wynikające m.in. z Karty Zasad Działania Organizacji Pozarządowych, Karty Zasad Organizacji Monitorujących Działalność Administracji Publicznej. Model będzie zawierał:
szczegółowe kryteria selekcji projektów Prawa podlegających monitorowaniu w ramach Projektu,
koncepcję monitorowania przez Zamawiającego projektów Prawa, tj. koncepcję monitoringu o jasno zdefiniowanym zakresie, celu i harmonogramie z instrukcją stosowania usystematyzowanych metod, technik i narzędzi zbierania i analizowania informacji, z uwzględnieniem stworzenia narzędzia informatycznego (programu) wspomagającego (ułatwiającego) proces monitorowania Prawa.
Model zostanie skonsultowany z przedstawicielami Zamawiającego i Partnera Projektu.
Kod CPV
79300000-7
Nazwa kodu CPV
Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka
Harmonogram realizacji zamówienia
Zamówienie będzie realizowane od 20 lipca 2018 r. (od dnia podpisania umowy z Wykonawcą) do 17 września 2018 r.
Załączniki
Pytania i wyjaśnienia
Brak pytań i wyjaśnień
Kryteria oceny i opis sposobu przyznawania punktacji
Przy wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający będzie kierował się następującymi kryteriami oceny i ich wagą oraz w następujący sposób będzie oceniać ich spełnianie:
Cena (C) - 90 %
1) Ocena punktowa kryterium Cena (C):
najniższa oferowana cena brutto
Cena = ______________________________________________________ x 90
cena brutto badanej oferty
Maksymalnie można uzyskać 90 (dziewięćdziesiąt) punktów w kryterium Cena (C).
2) Ocena punktowa Kryterium Premiującego (KP):
KP = 10 pkt
Dodatkowe punkty oceny (10 pkt) otrzymają oferty spełniające Kryterium Premiujące z tytułu wykazania eksperta do realizacji Zamówienia posiadającego tytuł naukowy – co najmniej doktora nauk prawnych (weryfikacja na podstawie CV).
Ocena końcowa oferty to suma punktów uzyskanych za wszystkie w/w kryteria oceny: Cena (max 90 pkt) + Kryterium Premiujące (0 pkt lub 10 pkt). Oferta może uzyskać max 100 pkt.
Za najkorzystniejszą ofertę zostanie uznana oferta nie podlegająca wykluczeniu, która otrzymała najwyższą liczbę punktów oceny i nie przekracza kwoty, którą Zamawiający może przeznaczyć na udzielenie Zamówienia. Jeżeli cena oferty o najwyższej liczbie punktów oceny przekracza kwotę, którą Zamawiający może przeznaczyć (zgodnie z budżetem Projektu) na udzielenie zamówienia, Zamawiający podejmie negocjacje cenowe z niniejszym Wykonawcą i pozostałymi Oferentami, których Oferty nie podlegały wykluczeniu. W ramach negocjacji cenowych Zamawiający zaprosi Oferentów do złożenia dodatkowej oferty cenowej w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie i formie.
Nazwa
ZRZESZENIE PRAWNIKÓW POLSKICH, ODDZIAŁ W WARSZAWIE
Adres
03-750 Warszawa
mazowieckie
, Warszawa
Numer telefonu
48602178799
NIP
5261006837
Tytuł projektu
Na straży dobrego prawa
Numer projektu
POWR.02.16.00-00-0065/17-00
Rozstrzygnięte
Nazwa i adres, data wpłynięcia oferty oraz jej cena
Artur KOTOWSKI, zamieszkały w Legionowie (05-120), przy ul. Suwalnej H/30, kwota: 11.500 zł brutto, data: 16 lipca 2018 r.