Termin składania ofert
Numer ogłoszenia
Status ogłoszenia
Zakończone
Miejsce i sposób składania ofert
Oferty można składać w siedzibie Zamawiającego: ul. Żułowska 51, 31-436 Kraków
Osobiście/ pocztą/ kurierem lub pocztą elektroniczną na adres: oferta@kolping.pl
Adres e-mail, na który należy wysłać ofertę
oferta@kolping.pl
Osoba do kontaktu w sprawie ogłoszenia
Rafał Plaminiak: rplaminiak@kolping.pl lub Anna Wiśniewska: awisniewska@kolping.pl
Nr telefonu osoby upoważnionej do kontaktu w sprawie ogłoszenia
12 418 77 61
Skrócony opis przedmiotu zamówienia
Organizacja i przeprowadzenie szkolenia z zakresu obsługi podstawowych programów komputerowych oraz Internetu ECDL BASE Uczestnika projektu „Tak, potrafię!”.
Szkolenie musi prowadzić do uzyskania kwalifikacji lub nabycia kompetencji potwierdzonych odpowiednim dokumentem (np. certyfikatem), w rozumieniu Wytycznych Ministra Infrastruktury i Rozwoju w zakresie monitorowania postępu rzeczowego realizacji programów operacyjnych na lata 2014-2020.
Nabycie kwalifikacji lub kompetencji musi zostać zweryfikowane poprzez przeprowadzenie odpowiedniego sprawdzenia przyswojonej wiedzy lub uzyskanych kwalifikacji czy kompetencji (np. w formie egzaminu).
Kategoria ogłoszenia
Usługi
Podkategoria ogłoszenia
Usługi szkoleniowe
Miejsce realizacji zamówienia
Województwo:
małopolskie
Powiat:
Kraków
Miejscowość:
Kraków
Cel zamówienia
Celem zamówienia jest wybór Wykonawcy , który wykona usługę w zakresie kompleksowej organizacji i przeprowadzenia szkolenia dla Uczestnika Projektu, z zakresu obsługi podstawowych programów komputerowych oraz Internetu ECDL BASE, zakończonego egzaminem i uzyskaniem właściwego certyfikatu.
Przedmiot zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa organizacji i przeprowadzenia szkolenia z zakresu obsługi podstawowych programów komputerowych oraz Internetu ECDL BASE, zakończonego egzaminem i uzyskaniem właściwego certyfikatu.
Wykonawca powinien zapewnić Zamawiającemu kompleksowe zrealizowanie przedmiotu zamówienia, na które składa się:
1. Zapewnienie szkolenia dopasowanego do poziomu wiedzy i umiejętności uczestnika.
2. Przygotowanie programu szkolenia oraz harmonogramu spotkań szkoleniowych odbywających się nie częściej niż 5 dni pod rząd, maksymalnie 6 godzin dziennie (łącznie z przerwami, min. 15 min. przerwy na 2 h zajęć). Przerwy przygotowane w formie przerw kawowych (kawa, herbata, ciastka, woda).
3. Zapewnienie obsługi formalnej szkolenia, tj. prowadzenie list obecności, dzienników zajęć oraz ich aktualizowania, sporządzanie raportów z postępów czynionych przez Uczestnika.
4. Zapewnienie trenera (trenerów) prowadzącego szkolenie, posiadającego wykształcenie wyższe/zawodowe lub inne certyfikaty/zaświadczenia umożliwiające przeprowadzenie danego szkolenia, minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w danej dziedzinie oraz kompetencje społeczne i metodyczne związane z kształceniem osób dorosłych (rozumiane jako ukończony min. 60 godzinny kurs dydaktyczny lub przygotowujące do kształcenia dorosłych lub wykazanie doświadczenia w kształceniu dorosłych – min. 750 godzin). W przypadku uzasadnionej nieobecności wyznaczonego trenera w danym dniu szkolenia Wykonawca musi zapewnić obecność trenera posiadającego doświadczenie i kwalifikacje zawodowe co najmniej takie same jak trener wskazany w ofercie, na podstawie której wybrano Wykonawcę.
5. Dostarczenie niezbędnych materiałów szkoleniowych z poszanowaniem praw autorskich oraz ewentualnie innych materiałów niezbędnych do prowadzenia szkolenia, zapewnienie środków dydaktycznych niezbędnych do prowadzenia szkolenia (komputerów, rzutników, tablic itp.).
6. Zapewnienie sali szkoleniowej wraz ze sprzętem (na terenie Krakowa) z dostępem do światła dziennego. Szkolenia powinny odbywać się w warunkach zapewniających komfort uczenia się, sale szkoleniowe powinny spełniać warunki BHP.
• Wykonawca zobowiązuje się do zawarcia umowy na realizację szkolenia zawierającej zapisy umożliwiające reklamację usługi w przypadku niespełnionych oczekiwań odbiorców szkoleń.
• Wykonawca zobowiązuję się do realizacji programu nauczania w odniesieniu do obowiązujących podstaw programowych oraz standardów kształcenia określonych przez właściwych ministrów.
• Wykonawca zobowiązuje się do przygotowania Certyfikatu ukończenia szkolenia dla uczestniczka, opatrzonego informacją o współfinansowaniu projektu ze środków Unii Europejskiej.
Kod CPV
80000000-4
Nazwa kodu CPV
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Harmonogram realizacji zamówienia
Planowany okres realizacji szkolenia to grudzień 2016 – styczeń 2017 (do szczegółowego ustalenia z Zamawiającym).
Wykonawca zobowiązuje się, iż realizacja szkoleń rozpocznie się w terminie nie późniejszym niż 3 tygodnie od upłynięcia terminu składania ofert.
Zamawiający zastrzega sobie możliwość przesunięcia terminu realizacji zamówienia na skutek wystąpienia okoliczności niezależnych i niezawinionych przez Zamawiającego (których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy).
Załączniki
Pytania i wyjaśnienia
Brak pytań i wyjaśnień
Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności
Do składania ofert zapraszamy wyłącznie Wykonawców, którzy posiadają aktualny wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.
Wykonawca nie może być powiązany z Zamawiającym osobowo lub kapitałowo.
Przez powiązania kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między Zamawiającym lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu Zamawiającego lub osobami wykonującymi w imieniu Zamawiającego czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem procedury wyboru Wykonawcy a Wykonawcą polegające w szczególności na:
a) uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej;
b) posiadaniu co najmniej 10% udziałów lub akcji;
c) pełnieniu funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta, pełnomocnika;
d) pozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa drugiego stopnia lub powinowactwa drugiego stopnia w linii bocznej lub w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli.
Wybór Wykonawcy będzie się odbywał z zachowaniem zasady konkurencyjności wymaganej przy realizacji projektów bez stosowania procedur określonych w ustawie z dnia 29 stycznia 2004 r. – prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz.U.2015.2164 z późn. zm.).
Wiedza i doświadczenie
Trenerzy prowadzący szkolenie muszą posiadać łącznie:
a) wykształcenie wyższe/zawodowe lub inne certyfikaty/zaświadczenia umożliwiające przeprowadzenie danego szkolenia;
b) doświadczenie umożliwiające przeprowadzenie danego szkolenia, przy czym minimalne doświadczenie zawodowe w danej dziedzinie nie jest krótsze niż 2 lata;
c) kompetencje społeczne i metodyczne związane z kształceniem osób dorosłych (rozumiane jako ukończony min. 60 godzinny kurs dydaktyczny lub przygotowujące do kształcenia dorosłych lub wykazanie doświadczenia w kształceniu dorosłych – min. 750 godzin).
Lista dokumentów/oświadczeń wymaganych od Wykonawcy
Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z opracowaniem i złożeniem oferty, niezależnie od wyniku postępowania.
Kompletna oferta musi zawierać:
a. Wycenę przedmiotu zamówienia według załącznika nr 1 do zapytania ofertowego.
b. Oświadczenie o braku powiązań według załącznika nr 2 do zapytania ofertowego.
c. Niezbędne załączniki dokumentujące spełnianie wymaganych warunków Oferty.
Oferta złożona przez Wykonawcę jest jawna, z wyjątkiem informacji stanowiących tajemnice w rozumieniu przepisów o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, a Wykonawca składając ofertę zastrzegł w odniesieniu do tych informacji, że nie mogą one być udostępnione innym uczestników postępowania.
Kryteria oceny i opis sposobu przyznawania punktacji
Po spełnieniu przez oferentów wszystkich wskazanych wyżej kryteriów i warunków udziału w postępowaniu (w tym braku powiązań kapitałowych i osobowych), każda ważna oferta poddana zostanie ocenie punktowej.
Kryterium wyboru najkorzystniejszej oferty będzie cena rozumiana jako cena jednostkowa brutto za szkolenie dla 1 uczestnika włączając wymagania Zamawiającego przedstawione w opisie przedmiotu zamówienia oraz doświadczenie Wykonawcy. Waga poszczególnych kryteriów ustalona jest następująco:
• Cena - 80% (Znaczenie kryterium) - 80 pkt. (Liczba możliwych do uzyskania punktów)
• Doświadczenie Wykonawcy w przeprowadzeniu szkoleń odpowiadających tematyce zamówienia- 20% (Znaczenie kryterium) - 20 pkt. (Liczba możliwych do uzyskania punktów)
Zamawiający dokona oceny ofert przyznając punkty w ramach poszczególnych kryteriów oceny ofert, przyjmując zasadę, że 1% równa się 1 pkt.
• Punkty za kryterium „Cena” zostaną obliczone wg wzoru:
Cena brutto oferty najtańszej
------------------------------------- x 80 = liczba punktów
Cena brutto oferty badanej
Punkty za kryterium „Doświadczenie” zostaną przyznane w skali punktowej do 20 pkt na podstawie Tabeli zawartej w Wyszczególnieniu realizowanych działań, w oparciu o następujące elementy:
Liczba usług polegających na przeprowadzeniu przez Wykonawcę szkoleń odpowiadających tematyce zamówienia w przeciągu ostatnich 3 lat - do 20 pkt., w tym:
1-10 szkoleń - 10 pkt
powyżej 10 szkoleń - 20 pkt
Końcową ocenę stanowi suma punktów przyznanych według wymienionych wyżej kryteriów.
Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana zostanie wezwany do podpisania umowy.
Nazwa
ZWIĄZEK CENTRALNY DZIEŁA KOLPINGA W POLSCE
Adres
31-436 Kraków
małopolskie
, Kraków
Numer telefonu
124187771
Fax
124187776
NIP
6761051184
Tytuł projektu
Tak, potrafię!
Numer projektu
POWR.01.02.02-12-0362/15-00
Nierozstrzygnięte – Brak ofert spełniających kryteria