Strona główna
Logo unii europejskiej

INFORMACJA O URUCHOMIENIU NOWEJ WERSJI BAZY KONKURENCYJNOŚCI

INFORMACJA O URUCHOMIENIU NOWEJ WERSJI BAZY KONKURENCYJNOŚCI
Data ostatniej modyfikacji: 06.08.2020

SZANOWNI PAŃSTWO, INFORMUJEMY ŻE INSTANCJA PRODUKCYJNA (NOWA WERSJA) NOWEJ BAZY KONKURENCYJNOŚCI (BK2021) ZOSTANIE URUCHOMIONA 18 SIERPNIA 2020. DOSTĘPNA BĘDZIE POD DOTYCHCZASOWYM ADRESEM - https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/ . OBECNA BAZA ZOSTANIE PRZENIESIONA POD ADRES ARCHIWALNY, KTÓRY PRZEDSTAWIMY PAŃSTWU W MOMENCIE JEGO URUCHOMIENIA. 

 

W MOMENCIE URUCHOMIENIA NOWEJ WERSJI BK, W WERSJI STAREJ ZABLOKOWANA ZOSTANIE MOŻLIWOŚĆ DODAWANIA OGŁOSZEŃ I REJESTRACJI NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW.

 

Ogłoszenia opublikowane na dotychczasowej Bazie Konkurencyjności zachowają swoją treść i ważność, będą możliwe do edycji, jak również będzie możliwe zamieszczanie wyników do nich. Jednocześnie zachęcamy tych z Państwa, którzy jeszcze tego nie dokonali, do uzupełniania wyników zakończonych ogłoszeń.

 

Przypominamy, że działa wersja szkoleniowa nowej Bazy konkurencyjności (BK2021). Jest dostępna pod adresem:


https://szkol-bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/


Mamy nadzieję, iż wcześniejsze udostępnienie wersji szkoleniowej pomoże odpowiednio przygotować się przyszłym użytkownikom do korzystania z nowego narzędzia. Wszelkie pytania i wątpliwości związane z uruchomieniem oraz funkcjonowaniem BK2021 prosimy kierować pod adres e-mail: konkurencyjnosc@mfipr.gov.pl .


W nowej wersji aplikacji znajduje się pomoc kontekstowa – na niektórych ekranach użytkownik otrzymuje pomoc dotyczącą danego widoku. Natomiast pełne instrukcje ogłoszeniodawcy i oferenta znajdują się na stronie:


https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/info/web_instruction